Moje blogi

Zbiór opowiadań o tematyce miłosnej, a czasem nawet z nutką fantasy.

W zakładce Daisy Angel znajdziecie fanfiction o Harrym Stylesie, ale nie zabraknie również wzmianek o innych członkach zespołu. Blog prowadzi również moja koleżanka, która pisze o Louisie.

Stay
 Dwie przyjaciółki, które wkraczają w wiek dorosłości. Poznają czwórkę chłopaków, którzy zmieniają całe ich życie.Co zrobią, kiedy zaczną czuć do nich coś więcej niż tylko przyjaźń? Rozterki sercowe, nieporozumienia... z czym jeszcze będą musiały się zmierzyć? W dodatku ktoś zaczyna im grozić. Dadzą sobie radę? A może zaczną żałować, że poznały chłopaków z 5 Seconds of Summer?

The Only Hope

Myślałam, że wszystko się uda.
Nie sądziłam, że jestem w stanie coś  zniszczyć.
Dosłownie...
Cały mój świat legł w gruzach,
a moje serce stało się zimne i twarde
jak kamień.
To miała być zwykła zabawa,
a zamieniła się w koszmar mojego życia.

Mam na imię Angelika

i podpaliłam swoją szkołę.

5 Seconds of High School

Sekretny związek nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Szczególnie, kiedy trwa już tyle lat.
Ale co  mogę poradzić, skoro tak bardzo go kocham?
Nie dam rady żyć bez niego.

Haru Haru
Po tragicznym wypadku swojej matki, Song Ka Na żyje z myślą, że to przez nią jej mama straciła życie. Od tego czasu dziewczyna stała się wspaniałą aktorką. Wśród ludzi zawsze uśmiechnięta, skłonna do rozmowy lecz gdy tylko zostaje sama pogrąża się w smutku. Na domiar złego powraca osoba, która kiedyś złamała jej nastoletnie serce. Czy Ka Na poradzi sobie w tych ciężkich czasach? Czy znajdzie ukojenie dla swojego roztrzaskanego serca?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz