Kilka słów o mnie...

Właśnie ukończyłam szkołę! Teraz kieruję się na wymarzone studia. Jestem osobą, która często bywa rozkojarzona. Mam wybujałą wyobraźnię, która czasami potrafi człowieka przerazić. Wszystko staram się przelewać na papier, lecz robi się to trudne, kiedy masz milion pomysłów na raz. Najpierw tworzy się jedna historia, ale zaraz dochodzi do tego kilka kolejnych. Jestem rozdarta. Raz opisuję jakiegoś Richarda, a na następny dzień już piszę o miłostkach Katie.
   Nie potrafię zmienić tego jaka jestem. Na szczęście każdą historię zawsze muszę doprowadzić do końca.

   Jestem szaloną czytelniczką. Lubuję w różnych gatunkach literackich. Od romantycznej Jane Austin, aż po przerażającego Edgara Allana Poe. Czytanie zawsze sprawiało mi przyjemność, jednak mogę dumnie powiedzieć, że wszystko przeważyła magiczna seria o przygodach Harryego Pottera, jak i romantyczna opowieść o Nocnych Łowcach. Oczywiście, w międzyczasie poznałam wiele innych, wspaniałych pisarzy tj. Libba Bray, Becca Fitzpatrick, Rick Riordan, czy chociażby Christopher Paolini. Każdy z nich pokazał mi inny, książkowy świat. To stąd moje zamiłowanie do pisania.

   Nie zapominajmy, że w moim życiu od zawsze ważną rolę pełni ♫muzyka ♫. Gdyby nie moje nalegania, rodzice pewnie nigdy nie zapisaliby mnie na pianino. Ciągle powtarzali, że nie mam słuchu (jakbym głucha była). Od tego właśnie się zaczęła moja przygoda, potem pojawiła się gitara, a na końcu skrzypce. Na tym nie koniec. Ciągle szukam nowych instrumentów, na których chciałabym się nauczyć grać. Ostatnimi czasy moją uwagę przykuła wiolonczela, harfa, perkusja. Może pewnego dnia zostanę Człowiekiem Orkiestrą?

   Skoro już mówimy  o muzyce, nie zaszkodzi powiedzieć, jakich gatunków słucham, choć to może być trudne. Kiedyś istniał dla mnie tylko rock. Byłam naprawdę strasznie zacofana. Z czasem to się zmieniło. Zaczęłam postrzegać inne gatunki muzyczne. Teraz jestem otwarta na każdy gatunek. Jestem obeznana z nowościami, a starsze utwory nadal  mnie zachwycają. Słucham 5 Seconds of Summer, ale nie zapominam o KISS. Jestem fanką IM5, ale wciąż wielbię Muse. Moje serce należy do Eda Sheerana, lecz tak samo jak do The Darkness.  Słucham 30 Seconds to Mars, Florence + The Machine, Evanescence, Blink 182 i wiele wiele innych.
Ostatnio moją manią stał się kpop i jrock. Wreszcie po paru latach słuchania tylko Big Bang, Nu'est i One Ok Rock, odkryłam, że to jest muzyka, która najbardziej do mnie trafia. I tak oto stałam się jeszcze większą fanką krajów azjatyckich.

Jestem kreatywną duszą. Tworzę ze wszystkiego co wpadnie w moje szpony. Lubię Origami, robię bransoletki z muliny, maluję po swoich koszulkach, na papierze, po zeszytach. Zajmuję się także grafiką komputerową, co możecie zauważyć po moich szablonach.

  Jestem samoukiem. Nauczyłam się tworzyć szablony na blogi, zwiastuny. Nie twierdzę, że jestem najlepsza w tych dziedzinach, ale staram się i ciągle uczę. ☺


  Dziękuję, że zajrzałeś na moją podstronę. Jeżeli masz pytanie, chcesz porozmawiać, ŚMIAŁO! jestem otwartym człowiekiem, z chęcią odpowiem na twoje pytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz